Studio HAPPY TIME

O NÁS

Kdo jsme a co vám nabízíme?

Studio Happy Time vzniklo jako reakce na dnešní příliš uspěchaný životní styl plný stresu. Nabízíme odreagování, možnost na chvíli se přenést do jiného světa bez starostí a udělat dobře své duši i tělu. Naše kurzy jsou stavěny tak, aby si lidé mohli vyzkoušet a bez problémů zvládnout základy různých, převážně uměleckých, oborů. Cílem je radost z příjemné činnosti. Zaměstnaní lidé musí dělat hlavně to, co je uživí a ne to, o čem jako děti snili. Alespoň pár těchto snů lze uskutečnit - tady a teď. Nikdy není pozdě, věk našich žáků se pohybuje od 15 do 70 let, důležité je, jak se cítíte, ne datum v kalendáři. Zakladatelka studia, výtvarnice Lenka Uchytilová, se obdobnými činnostmi pro jiné organizace zabývala řadu let. Získané zkušenosti teď využíváme ve Studiu Happy Time pro Vaši spokojenost.

Jak na to

Jako oblečení na většinu pohybových kurzů vám stačí pohodlné kalhoty a triko, na orient dlouhá sukně a tričko, obuv na tanec cvičky nebo ponožky, pevnější obuv na šerm. Orientální tanečnice se později mohou zdobit podle chuti šátky s tzv. penízky a dalšími doplňky tak, aby vám to bylo příjemné a dobře jste se cítily. Poradíme Vám s ušitím kostýmu, pokud nechcete kupovat hotový. Povíme Vám, kde se dá dobře a levně nakoupit potřebné látky a ozdoby. Podobné rady ohledně vybavení poskytnou lektoři i u ostatních oborů.

Organizace kurzů

Kurzy jsou organizovány podle dosažené pokročilosti a navazují na sebe po semestrech.
Na konci semestru mají účastníci možnost prezentovat své umění na veřejném vystoupení pořádaném studiem pro jejich známé, příbuzné a příznivce v některém z pražských divadel. Kurzy probíhají ve dvou semestrech a trvají cca 20 týdnů. Detaily o jednotlivých kurzech najdete na stránce Rozpis kurzů. Studenti kurzů orientálního tance Studia Happy Time mají slevy do některých orientálních obchodů a na další akce Studia.

  

scroll back to top