Olga

Olga

Orient

Narodila se v Praze a od dětství se věnovala různým tanečním stylům, ale u žádného dlouho nevydržela.

V roce 2006 vyzkoušela poprvé orientální tanec, u toho nakonec zůstala a začala jej i vyučovat. Pravidelně a ráda se vzdělává na kurzech a seminářích pod vedením tuzemských lektorů, z nichž mě nejvíce ovlivnily Karolina Idrisová, Kateřina Krejčová, Badriyah a Eglal. Rovněž jsem absolvovala mnoho seminářů s dalšími českými a také zahraničními lektory jako jsou Aziza, Lulu Sabongi, Morgana, Nesma, Osama Emam a mnoho dalších.

V roce 2011 absolvovala roční vzdělávací program s akreditací MŠMT ČR Lektor orientálního tance.

V letech 2012 - 2013 se zúčastnila výukových programů Teorie a praxe orientální tanečnice I. a II. pod vedením tanečnice Badriyah.

Flirt dance

Flirt dance Olga objevila v roce 2008 a považuje ho za zpestření svého tanečního života.

Vzdělávala jsem se v něm mimo jiné u Růženy Halamkové, Nikol Mikeskové, Kateřiny Krejčové, Luboše Mlýnka a Kláry Stáňové.

V roce 2013 prošla programem Flirt dance level 1: Ženský princip. V roce 2011 - 2012 jsem byla členkou skupiny Essence pod vedením Růženy Halamkové, která se umístila na 2. místě v soutěži Flirt dance skupin 2012. Od roku 2013 je členkou skupiny Nikol Mikeskové Pojď blíž, se kterou vytančila dvě třetí a jedno druhé místo.

scroll back to top