Kurzy Keramika Praha

KERAMIKA - Cibulák

Vytvořte vlastní „Cibulák!

je pohodový workshop, při kterém si vytvoříte vlastní originální vzhled hrnku, případně celé soupravy na stůl. Vše záleží na vaší fantazii a zručnosti.

Máte na výběr ze 4 druhů velkých hliněných hrnků, kdo přijde brzy vybírá ze všeho, poslední co zbude. Lze malovat i na porcelánové hrnky talířky.

Hrnky jsou pro vás připravené  přežahnuté, naglazované bílou glazurou,jedná se o malbu do syrové glazury. Poté co hrnek vyzdobíte bude vypálen při teplotě 1150 C a k vyzvednutí bude nejdříve za týden. Jedná se o velmi kvalitní povrch, může do myčky i do mikrovlnky.

V ceně za 1 lekci je 1 hrnek dle výběru, kobalt k jeho omalování a následný výpal.

Další hrnky nebo jiné nádobky lze přikoupit za ceny od 130 Kč, barvy a výpal bude zdarma.

Na workshop lze přijít vždy ve čtvrtek v době od 73. 2019 do 7. 6. 2019. a je nutné si lekci rezervovat.

Cena za jeden wokrshop na osobu je 350,- Kč.

Jak to probíhá ?

Vyberete si svůj hrnek, na paletku dostanete kobalt, který si štětečkem rozředíte s vodou, tím vytváříte různě syté odstíny, a začnete malovat. Je dobré si vzor dopředu rozmyslet, buď již doma nebo tady udělat náčrtek na papír.

Hrnku se musíte dotýkat opatrně, je naglazován, glazura je syrová a lehko se stírá, malba se může rozmazat.

Věřím, že ze svého díla budete mít radost, nebo i ten, koho obdarujete.

 

Množství účastníku jednoho workshopu je omezeno na 10 osob. Prosím přihlaste se raději dříve, poslední terrmíny bývají plné.
 

Je nutné se objednat předem telefonicky na tel 737 478 018, mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyplněním přihlášky na www.happytime.cz.

  Přihlásit se můžete na stránce Rozpis kurzů případně telefonicky.


 

 

scroll back to top